DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital dünyanın sunduğu tüm nimetleri daha çok satış, yeni müşteri ve hedef kitlelere ulaşmanız için maksimum performans odaklı kullanıyoruz.
image
image
Dijital Pazarlama Sayesinde

SEKTÖREL RAKiPLERiNiZiN
BiR ADIM ÖNÜNDE OLUN!

Dijital pazarlama, sürekli bir çalışma ve etkili stratejiler ile doğru kullanıldığında markalara başarı getirmekte oldukça cüretkardır. Kaliteli müşteriler ve yüksek satış elde etmenin yolu, kitleniz neredeyse planlanmış şekilde orada olmak ve stratejik bir plan uygulamaktan geçiyor.
  • Butik bir ajansın gözde müşterisi olun.
  • Etkili bir pazarlama stratejiniz olsun.
  • Satış hacminizi arttırın.
  • Hedef kitlenizle güçlü bir bağ kurun.
  • Reklam harcamanızı azaltın.
  • Sadece işinize odaklanın.
Dijital Pazarlama Çalışmasıyla

TÜM DiJiTAL KANALLARINIZ
TEK MERKEZDEN YÖNETiLSiN!

Tek merkezden ve planlı bir stratejiyle yönetilen tüm dijital kanallar, küçük ve orta ölçekli şirket ve markaların hedef kitlesine daha fazla ulaşırken aynı zamanda normalin üzerinde bir satış hacmi elde etmesine de yardımcı oluyor.
image

SIK SORULAN SORULAR

Dijital pazarlama hakkında merak edilenler ve cevapları.

Dijital pazarlama nedir?

Dijital pazarlama en basit tanımıyla bir firma, marka ya da ürünün dijital ortamlarda pazarlanma sürecidir. Dijital pazarlama sadece radyo, televizyon, gazete gibi geleneksel olarak kullanılan organlarının değil internet, mobil ve diğer online programların kullanıldığı bir pazarlama tekniğidir. Online pazarlama, E- Marketing ya da Web Pazarlama terimleri dijital pazarlama terimi için kullanılan diğer ifadelerdir.

Dijital pazarlamanın avantajı nedir?

Dijital Pazarlama altında alacağınız hizmetlerin nerdeyse tamamı ölçümlenebilir ve objektif olarak değerlendirebilir. Geleneksel medya platformlarına oranla hem daha düşük maliyet hem de daha verimli bir şekilde bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Dijital pazarlama, diğer pazarlama yöntemlerine göre daha fazla insana erişebilme imkânı sağlamaktadır. Bu sayede markaların hedeflenen potansiyel hedef kitlesine ulaşması daha kolay olur.

Dijital pazarlama ajansı ne yapar?

Dijital Pazarlamacılar, hem ücretsiz hem de ücretli tüm dijital kanallar üzerinden marka bilinirliğinin artırılması ve yönlendirilmesinden sorumludur. Bu kanallar arasında sosyal medya, web sitesi, arama motoru sıralaması, e-posta, görüntülü reklamcılık, blog ve diğer dijital kanallar bulunmaktadır. Dijital Pazarlamacı genellikle her kanal için farklı bir anahtar performans göstergesine (KPI) odaklanır, böylece performansını ölçebilir. Örneğin SEO’dan sorumlu bir dijital pazarlamacı, web sitesinin “organik trafiğini” artırmak için çalışmalar sağlar, performansı ölçer ve raporunu hazırlayıp ilgili kişilere sunar.

Neden dijital pazarlama yapmalıyım?

Yaptığımız her yeni web tasarım projesinde arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını titizlikle uyguluyoruz. Fakat SEO kavramının da sadece site içinde yapılan bu işlemlerle sınırlı olmadığının ve sürekli üzerinde çalışılması gereken bir alan olduğunu mutlaka bilmelisiniz.

Dijital pazarlama raporlaması nedir?

Dijital pazarlama ölçümlerin net olarak yapılabildiği uygulamalar bütünüdür. Bu yüzden çalıştığımız her müşterimiz için yapılan tüm uygulamalar belirli aralıklarla detaylı olarak raporlanır. Bu raporlar, müşterilerin tercihlerine bağlı olarak günlük, haftalık, aylık olarak sunulabilir.

Dijital pazarlama ne kadar sürer?

Dijital pazarlama çalışmaya başladıktan sonra belirli bir sürenin sonunda sonuç vermeye başlar. Dijital pazarlama konusunda en az 6 aylık bir çalışma programının faydalı olabileceğini önermekteyiz.

HEDEFLERiNiZ iÇiN BiRLiKTE ÇALIŞALIM!