Hakkımızda

F1 Ajans, markanız için bir başlangıç noktasıdır. Sizi ve markanızı uzun uzun dinler, ihtiyaçlarınızı ve ulaşmak istediğiniz noktayı tespit ederek sizi hedeflediğiniz konuma taşır.

İletişim, medya ve İnternet alanlarıyla ilgili çalışmalarımızla toplumsal değişime katkı sunmayı, eğitim programlarımız ve dijital projelerimiz ile birlikte markaları geliştirmeyi amaçlıyoruz. Doğru hedefleme stratejimiz, tasarım gücümüz, inovasyona verdiğimiz önem ve marka odaklı çözüm anlayışımızla her projede fark yaratıyor ve doğru kararlar almanızda size yardımcı oluyoruz.

 

Doğru Kararlar Alabilmeniz İçin

F1 Ajans, sizlere verdiği hizmetlere 360° ele alarak “müşteri olsaydım ne gibi taleplerim olurdu?” sorusuna cevap bularak sunmaya başlar. Böylelikle, kullanıcı gibi düşünüp işinizi ele alma sürecimiz başlar.

Tasarım aşamamızda ise rakiplerinizin analizi yapılarak işinize en uygun tasarıma ve kullanıcı deneyimine sahip siteniz oluşturulur. Bizler, bu aşamayı sizlere karşı sorumluluk biliriz.

430
TAMAMLANAN PROJE
8600
ÇALIŞMA SAATİ
10
YILLIK TECRÜBE

Nasıl Çalışıyoruz?

Katkıda bulunduğumuz onlarca yerli ve yabancı markaya projeler hazırlarken oldukça proaktif ve yaratıcı bir süreçten geçeriz. Bunu sizlere üç adımda özetleyebiliriz.

1. FİKİR

Öncelikle çok sayıda fikir üreterek alternatifleri değerlendiririz.

2. İNŞA

En doğru fikrin üzerinde hemfikir olup, bir an önce kollarımızı sıvarız.

3. HAYATA GEÇİRME

Projeyi elle tutulur bir hale getirip, müşterimizi memnun ederiz.

  • İSMAİL A.

    F1 Ajans’dan 1 yıla yakın süredir sosyal medya yönetim hizmeti alıyoruz. Dijitalin gücünü kullanmayı çok iyi bilen bir ekip sayesinde satışlarımız ve müşterilerimiz her geçen gün artmakta. Kendilerine teşekkür ederim.

  • SİNAN Ö.

    Firmamıza özel kurumsal web tasarım hizmeti aldık. Tüm isteklerimizi fazlasıyla karşıladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.